Vidlice odpružená 27,5 SUNTOUR XCT HLO černá matná
Výrobce: SUNTOUR
Vidlice XCT je nejlevnějí model SR SUNTOUR s hydraulickým uzavíráním pružení.
sundaná z kola - délka krku 198mm
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | 2015 |
| Zdvih | 100 mm |
| Barva | černá |
| Pružení | ocelová pružina |
| Tlumení | patrona |
| Vnější nohy | MG |
| Vnitřní nohy | 30 mm, STKM |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 205 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | STKM |
| Korunka | AL AC4C |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Nastavení pružení | předpětí pružiny |
| Uzavírání vidlice | z korunky |
| Osa | 9 mm |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 2776 g |
Kód zboží: 017072
Běžná cena v obchodech: 1 899,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 799,00 Kč (vč. DPH)
Litujeme, toto zboží aktuálně není dostupné! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií vlevo.
Alternativní produkty
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc černá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:...
Vidlice odpr. 27,5" 28,6/255 ahead Suntour RAIDON XC RL-R 15QLC32 černá
Výrobce
SR Suntour
Model
2016
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat...
„Všestranný parťák na enduro závody i flow traily“
Enduro závody a trailové ježdění kladou velké nároky nejen na jezdce, ale také na jeho vybavení. Auron vám pomůže...
Enduro závody a trailové ježdění kladou velké nároky nejen na jezdce, ale také na jeho vybavení. Auron vám pomůže...
Vidlice odpr. 27,5" tapered Suntour XCR AIR RL-R DISC černá, 120mm
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...






