Vidlice Suntour XCR32 ATB AIR LO-R, černá mat, 100mm
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR32 ATB |
| Modelový rok | 2024 |
| Použití | XC, e-bike |
| Zdvih | 100 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona LOR |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
Kód zboží: 401412
Běžná cena v obchodech: 5 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 3 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5 1 1/8255 disc bílá
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO...
Výrobce
SR Suntour
Model
XCR
Použití
XC, e-bike
Zdvih
100 mm
Velikost kol
27,5"
Boost osa
NE
Průměr osy
9 mm
Osa
QR
Průměr...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Výrobce
SR Suntour
Model
2015
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona...
Popis produktu
Vidlice MTB 27,5"
vypínání páčkou na korunce vidlice
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 80mm
krk ocelový 1 1/8"...
vypínání páčkou na korunce vidlice
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 80mm
krk ocelový 1 1/8"...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...






