Vidlice Suntour XCR AIR RL-R DISC černá, 120mm
Výrobce: SUNTOUR
Vidlice odpr. 27,5" tapered Suntour XCR AIR RL-R DISC černá, 120mm
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a pružinovým provedením. Vhodná pro všechny sportovní a rekreační cyklisty bez výjimky.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR |
| Modelový rok | 2022 |
| Použití | XC |
| Zdvih | 120 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z řidítek |
| Vnější nohy | Magnesium |
| Typ sloupku | AHEAD tapered |
| Délka sloupku | 272 mm |
Kód zboží: 26462
Naše cena: 3 699,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
DOSTUPNOST
Vidlice SR Suntour Raidon je považována za zástupce střední třídy především díky své ceně. Po bližším seznámí však zjistíte, že se jedná o dobře vybavenou...
Vidlice SR Suntour Raidon je považována za zástupce střední třídy především díky své ceně. Po bližším seznámí však zjistíte, že se jedná o dobře vybavenou...
vidlice MTB 27,5"
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání - páčkou na korunce
na pevnou osu 15x110mm
zdvih 150mm
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání - páčkou na korunce
na pevnou osu 15x110mm
zdvih 150mm
dostupnost na dotaz
Odpružená 27,5" vidlice
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: 32mm...
Odpružená 27,5" vidlice
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: 32mm...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Výrobce
SR Suntour
Model
2015
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona...
NA DOTAZ !! TERMÍN KONEC ROKU 2021
Vidlice XCM je nejlevnějí model SR SUNTOUR s hydraulickým uzavíráním pružení.
Výrobce SR Suntour Model 2016...
Výrobce SR Suntour Model 2016...





