Vidlice Suntour XCR32 AIR LO-R DISC boost 15QLC32, 100mm černá mat
Výrobce: SUNTOUR
Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a pružinovým provedením. Vhodná pro všechny sportovní a rekreační cyklisty bez výjimky.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR32 AIR |
| Použití | XC |
| Zdvih | 100 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Boost osa | ANO |
| Průměr osy | 15 mm |
| Osa | QLC32 |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD tapered |
| Délka sloupku | 272 mm |
Kód zboží: 23454
Běžná cena v obchodech: 7 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 6 599,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Suntour Aion 35 RLR 120mm , 1 1/8"-1-1/2" TAPERED, osa Boost 15x110mm - Black Edition
Popis produktu
vidlice MTB 27,5"
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání...
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Výrobce
SR Suntour
Model
2015
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
vidlice Suntour XCE28 27,5" disc černá
POPIS
Odpružená 27,5" vidlice
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější...
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější...
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:
olej + stavěcí pružina...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
VÝROBCE
SR SUNTOURMODELOVÝ ROK2015ZDVIH100 / 120 mmBARVAČerná matnáPRUŽENÍvzduchTLUMENÍolejová patronaVNĚJŠÍ NOHYMAGVNITŘNÍ NOHY32 mm, ALU 6061PRŮMĚR...







