Vidlice odpružená 27,5 Suntour XCR AIR RL-R DISC černá
Výrobce: SUNTOUR
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
|
Výrobce |
SR Suntour |
| Model | 2015 |
| Zdvih | 100 mm |
| Barva | černá |
| Lak | mat |
| Pružení | vzduch |
| Tlumení | olejová patrona |
| Vnější nohy | MG |
| Vnitřní nohy | 32 mm, STKM |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | STKM |
| Korunka | AL AC4C |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Uzavírání vidlice | z řidítek |
| Osa | 9 mm |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 2510 g |
Kód zboží: 14817
Běžná cena v obchodech: 3 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 3 690,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Suntour Aion 35 RLR 120mm , 1 1/8"-1-1/2" TAPERED, osa Boost 15x110mm - Black Edition
Popis produktu
vidlice MTB 27,5"
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání...
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
vypínání...
Vidlice odpr. 27,5" tapered Suntour XCR AIR RL-R DISC černá, 120mm
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
Popis produktu
Vidlice pro MTB 27,5"
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
„Univerzální vidlice pro rekreační využití“
Základní model odpružené vidlice s hliníkovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a...
Základní model odpružené vidlice s hliníkovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a...
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:
olej + stavěcí pružina...








