Vidlice odpružená 27,5 Suntour XCM HLO bílá
Výrobce: SUNTOUR
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5 1 1/8255 disc bílá
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
| Velikost: | 27,5" |
| Zdvih: | 100mm |
| Zamykání: | HLO /hydraulický na korunce/ |
| Tlumení: | olej + stavěcí pružina |
| Rebound: | ne |
| sloupek: | 1 1/8", 255mm, STKM |
| Kluzáky: | 30mm, STKM |
| Nohy: | AL alloy |
| Typ brzdy: | postmount |
| Osa: | QR 9mm |
Kód zboží: 91967
Naše cena: 1 699,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Popis produktu
Vidlice pro MTB 27,5"
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCR RL AIR 27,5" 1 1/8"255 disc černá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
RL /páčka na řidítka/
Tlumení:
AIR...
„Všestranný parťák na enduro závody i flow traily“
Enduro závody a trailové ježdění kladou velké nároky nejen na jezdce, ale také na jeho vybavení. Auron vám pomůže...
Enduro závody a trailové ježdění kladou velké nároky nejen na jezdce, ale také na jeho vybavení. Auron vám pomůže...
Vidlice odpr. 27,5" 28,6/255 ahead Suntour RAIDON XC RL-R 15QLC32 černá
Výrobce
SR Suntour
Model
2016
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat...
TERMÍN NA DOTAZ !
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR XCR-LO černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR XCR-LO černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová...






