Vidlice 27,5" tapered Suntour XCR34-Boost AIR LO-R 15QLC32, černá, 140mm
Výrobce: SUNTOUR
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a pružinovým provedením. Vhodná pro všechny sportovní a rekreační cyklisty bez výjimky.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR34 |
| Modelový rok | 2018 |
| Použití | Trail, e-bike |
| Zdvih | 140 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Boost osa | ANO |
| Průměr osy | 15 mm |
| Osa | QLC32 |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 34 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 203 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD tapered |
| Délka sloupku | 255 mm |
Kód zboží: 26660
Běžná cena v obchodech: 7 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 7 099,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
VÝROBCE
SR SUNTOUR
MODELOVÝ ROK
2015
ZDVIH
100 / 120 mm
BARVA
Černá matná
PRUŽENÍ
vzduch
TLUMENÍ
olejová patrona
VNĚJŠÍ NOHY
MAG...
Popis produktu
Vidlice pro MTB 27,5"
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR RAIDON-RL-R air černá matná
pro 15mm osu
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
pro 15mm osu
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5 1 1/8255 disc bílá
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO...
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCR RL AIR 27,5" 1 1/8"255 disc černá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
RL /páčka na řidítka/
Tlumení:
AIR...







