Vidlice SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"-255 disc černá
Výrobce: SUNTOUR
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc černá
| Velikost: | 29" |
| Zdvih: | 100mm |
| Zamykání: | HLO /hydraulický na korunce/ |
| Tlumení: | olej + stavěcí pružina |
| Rebound: | ne |
| sloupek: | 1 1/8", 255mm, STKM |
| Kluzáky: | 28mm, STKM |
| Nohy: | AL alloy |
| Typ brzdy: | postmount |
| Osa: | QR 9mm |
Kód zboží: 91971
Naše cena: 1 599,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
NA DOTAZ !! TERMÍN KONEC ROKU 2021
Vidlice XCM je nejlevnějí model SR SUNTOUR s hydraulickým uzavíráním pružení.
Výrobce SR Suntour Model 2016...
Výrobce SR Suntour Model 2016...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
VÝROBCE
SR SUNTOURMODELOVÝ ROK2015ZDVIH100 / 120 mmBARVAČerná matnáPRUŽENÍvzduchTLUMENÍolejová patronaVNĚJŠÍ NOHYMAGVNITŘNÍ NOHY32 mm, ALU 6061PRŮMĚR...
Popis produktu
Vidlice pro MTB 27,5"
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Výrobce
SR Suntour
Model
XCR32 ATB
Modelový rok
2024
Použití
XC, e-bike
Zdvih
100 mm
Velikost kol
27,5"
Boost osa
NE
Průměr osy...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...






