Vidlice Suntour XCR LO-R AIR DISC 100mm černá mat bez polepů
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR |
| Použití | XC, e-bike |
| Zdvih | 100 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Hmotnost | 2449 g |
| Poznámka | bez nálepek |
Kód zboží: 104136
Naše cena: 2 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
NA DOTAZ !! TERMÍN KONEC ROKU 2021
Vidlice XCM je nejlevnějí model SR SUNTOUR s hydraulickým uzavíráním pružení.
Výrobce SR Suntour Model 2016...
Výrobce SR Suntour Model 2016...
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:
olej + stavěcí pružina...
NA DOTAZ !!
Model XCR je nejlevnější vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení ocelovou vinutou pružinou (s možností regulace) a tlumení hydraulickou...
Suntour XCR32 RL coil 27.5" disc bílá
POPIS
Model XCR je vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení pružinou (s možností regulace) a tlumení...
Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...



