Vidlice odpružená 27,5 Suntour XCM RL bílá lesklá
Výrobce: SUNTOUR
NA DOTAZ !! TERMÍN KONEC ROKU 2021
Vidlice XCM je nejlevnějí model SR SUNTOUR s hydraulickým uzavíráním pružení.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | 2016 |
| Zdvih | 100 mm |
| Barva | černá |
| Pružení | ocelová pružina |
| Tlumení | olejová patrona |
| Vnější nohy | MG |
| Vnitřní nohy | 30 mm, STKM |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | STKM |
| Korunka | AL AC4C |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Nastavení pružení | předpětí pružiny |
| Uzavírání vidlice | z řidítek hydraulické |
| Osa | 9 mm |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 2760 g |
| Poznámka | možnost servisní úpravy zdvihu na 100, 120 mm |
Kód zboží: 91963
Běžná cena v obchodech: 2 790,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 2 399,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS
Odpružená 27,5" vidlice
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: 32mm pružení: pružina
...
zdvih: 100 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: 32mm pružení: pružina
...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR RAIDON-RL-R air černá matná
pro 15mm osu
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
pro 15mm osu
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
Výrobce
SR Suntour
Model
XCR
Použití
XC, e-bike
Zdvih
100 mm
Velikost kol
27,5"
Boost osa
NE
Průměr osy
9 mm
Osa
QR
Průměr...
Popis produktu
Vidlice pro MTB 27,5"
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
Pouze pro kotoučové-brzdy-uchycení Post Mount
zdvih 100mm
Ocelový sloupek 1 1/8"-1-1/2" (=1,5") TAPERED-spodek - Ahead - délka...
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5 1 1/8255 disc bílá
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO...





