Vidlice odpružená 27,5 SUNTOUR Raidon XC RL-R 15mm osa bílá
Výrobce: SUNTOUR
| VÝROBCE | SR SUNTOUR |
| MODELOVÝ ROK | 2015 |
| ZDVIH | 100 / 120 mm |
| BARVA | Černá matná |
| PRUŽENÍ | vzduch |
| TLUMENÍ | olejová patrona |
| VNĚJŠÍ NOHY | MAG |
| VNITŘNÍ NOHY | 32 mm, ALU 6061 |
| PRŮMĚR SLOUPKU | 28,6 |
| DÉLKA SLOUPKU | 255 mm |
| TYP SLOUPKU | AHEAD |
| MATERIÁL SLOUPKU | CR-MO |
| KORUNKA | ALU AC4C |
| NASTAVENÍ KOMPRESE | NE |
| NASTAVENÍ ZDVIHU | NE |
| NASTAVENÍ ODSKOKU | ANO |
| NASTAVENÍ PRUŽENÍ | tlak vzduchu |
| UZAVÍRÁNÍ VIDLICE | z řidítek hydraulické |
| OSA | 15mm Q-LOC32 |
| BRZDA | Postmount disc |
| MAXIMÁLNÍ PRŮMĚR KOTOUČE | 180 mm |
| HMOTNOST | 2003 g |
| POZNÁMKA | možnost servisní úpravy zdvihu na 100 / 120 mm |
Kód zboží: 14798
Naše cena: 5 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
NA DOTAZ !!
Model XCR je nejlevnější vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení ocelovou vinutou pružinou (s možností regulace) a tlumení hydraulickou...
Vidlice odpr. 27,5" tapered Suntour XCR AIR RL-R DISC černá, 120mm
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc černá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:...
Popis produktu
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR RAIDON-RL-R air
černá lesklá
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
černá lesklá
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
Suntour XCR32 RL coil 27.5" disc bílá
POPIS
Model XCR je vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení pružinou (s možností regulace) a tlumení...



