Vidlice odpružená 27,5 Suntour XCR AIR RL černá matná
Výrobce: SUNTOUR
Nová, sundaná z nového kola
Délka krku je 210mm
vidl.SUNTOUR XCR RL AIR 27,5" 1 1/8"255 disc černá
| Velikost: | 27,5" |
| Zdvih: | 100mm |
| Zamykání: | RL /páčka na řidítka/ |
| Tlumení: | AIR /Vzduchová patrona/ |
| Rebound: | ANO /regulace odskoku/ |
| sloupek: | 1 1/8", 255mm, STKM |
| Kluzáky: | 32mm, STKM Bronze |
| Nohy: | Magnesium |
| Typ brzdy: | postmount |
| Osa: | QR 9mm |
Kód zboží: 91955K
Běžná cena v obchodech: 4 500,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 2 399,00 Kč (vč. DPH)
Litujeme, toto zboží aktuálně není dostupné! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií vlevo.
Alternativní produkty
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR X1-LO černá matná
sloupek: Al, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 100 mm
vnější nohy:...
sloupek: Al, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 100 mm
vnější nohy:...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCT HLO 27,5" 1 1/8"255 disc černá
Velikost:
29"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO /hydraulický na korunce/
Tlumení:...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Výrobce
SR Suntour
Model
2015
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona...
NA DOTAZ !!
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5 1 1/8255 disc bílá
vidl.SUNTOUR XCM HLO 27,5" 1 1/8"255 disc bílá
Velikost:
27,5"
Zdvih:
100mm
Zamykání:
HLO...



