Vidlice 27,5" 28,6/255 ahead Suntour XCM30 HLO DISC, černá, 100mm
Výrobce: SUNTOUR
„Univerzální vidlice pro rekreační využití“
Základní model odpružené vidlice s hliníkovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a pružinovým provedením. Jednoduchost konstrukce je zde zárukou dlouhodobě kvalitní funkce s minimálními nároky na servis.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCM |
| Modelový rok | 2020 |
| Použití | XC |
| Zdvih | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 30 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | předpětí pružiny |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | AL |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
Kód zboží: 24225
Běžná cena v obchodech: 2 490,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 2 099,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR X1-LO černá matná
sloupek: Al, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 100 mm
vnější nohy:...
sloupek: Al, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 100 mm
vnější nohy:...
POPIS
Odpružená 27,5" MTB vidlice Suntour XCM.
zdvih: 100 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
vnitřní nohy: 30mm
pružení: pružina...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou...
Výrobce
SR Suntour
Model
XCR32 ATB
Modelový rok
2024
Použití
XC, e-bike
Zdvih
100 mm
Velikost kol
27,5"
Boost osa
NE
Průměr osy...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
VÝROBCE
SR SUNTOURMODELOVÝ ROK2015ZDVIH100 / 120 mmBARVAČerná matnáPRUŽENÍvzduchTLUMENÍolejová patronaVNĚJŠÍ NOHYMAGVNITŘNÍ NOHY32 mm, ALU 6061PRŮMĚR...







