Vidlice odpružená 27,5 Suntour Epicon XC LO RC 15mm osa, bílá
Výrobce: SUNTOUR
Nejprodávanější model značky SR Suntour s magnésiovými nohami. Vidlice Epicon je vhodná na táhlá stoupání i strmé sjezdy. Využijete ji nejlépe při maratonech, enduru a lehkém freeridovém ježdění. Velmi populární je také u 4X jezdců. Model Epicon XC využívá k tlumení stejnou patronu jako nejvyšší model Axon.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | 2015 |
| Zdvih | 100 mm |
| Barva | bílá |
| Lak | lesk |
| Pružení | vzduch |
| Tlumení | olejová patrona |
| Vnější nohy | MG+(AM60) |
| Vnitřní nohy | 32 mm, AL 7050 |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | AL 7050 |
| Korunka | AL 6061 |
| Nastavení komprese | ANO |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Uzavírání vidlice | z korunky hydraulické |
| Osa | 15mm Q-LOC2 |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 1835 g |
| Poznámka | možnost servisní úpravy zdvihu na 100, 120 mm |
Kód zboží: 13482
Běžná cena v obchodech: 6 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 6 690,00 Kč (vč. DPH)
Litujeme, toto zboží aktuálně není dostupné! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií vlevo.
Alternativní produkty
TERMÍN NA DOTAZ !
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR XCR-LO černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR XCR-LO černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová...
Popis produktu
Odpružená vidlice MTB 27,5"
pouze pro kotoučové brzdy - úchyt PM
vypínání páčkou na vidlici
na pevnou BOOST 15x110mm osu - osa je součástí...
pouze pro kotoučové brzdy - úchyt PM
vypínání páčkou na vidlici
na pevnou BOOST 15x110mm osu - osa je součástí...
Popis produktu
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR RAIDON-RL-R air
černá lesklá
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
černá lesklá
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová...
„Univerzální vidlice pro rekreační využití“
Základní model odpružené vidlice s hliníkovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a...
Základní model odpružené vidlice s hliníkovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a...
„Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi...





