Kliky SUNTOUR 175 mm 48-38-28 SR XCC-T208PBIBG
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Typ | trojpřevodník |
| Označení | XCC-T208-PBIBG |
| Počty zubů | 48-38-28 |
| Velký převodník | FE černý 48 z. |
| Střední převodník | FE černý 38 z. |
| Malý převodník | FE černý 28 z. |
| Kliky | Al 175 mm |
| Osa | 4-hran |
| Závit | 9/16" |
| Kryt převodníku | černá |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 968 g |
Kód zboží: 99300
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
VýrobceSR SuntourTyptrojpřevodníkOznačeníXCC-T208-PBIBGPočty zubů48-38-28Velký převodníkFE černý 48 z.Střední převodníkFE černý 38 z.Malý převodníkFE černý 28 z.KlikyAl 170...



