XT 8000 SHIMANO

Výrobce: SHIMANO

Deore XT posouvá možnosti dobrodružné jízdy

Letos vás na trailech čeká ještě více dobrodružství. Sada Deore XT přináší zcela novou úroveň kontroly nad jízdou.

S touto novou sadou jsme dosáhli našeho nejvyššího cíle: ještě lepšího zážitku z jízdy. Řazení je snazší a stabilnější. Kombinace převodových stupňů jsou vyladěné pro potřeby jezdce. Poměry převodových stupňů jsme navrhli tak, aby umožňovaly každému efektivní jízdu. Budete ohromeni, jak snadné je řazení s naším speciálně navrženým přesmykačem se systémem side-swing.

Vyrážíte do vrchu? Vyhledáváte spíš agresivnější jízdu? Buďte bez obav. Převodové stupně této sady maximalizují trakci a kola vykazují odolnost a spolehlivost pro maximální rychlost. Kola sady XC jsou o 40 gramů lehčí a jejich vysoká pevnost zvyšuje trakci.

A pokud to nestačí, odlehčená a odolná 11rychlostní kazeta Vám pomůže udržet rychlost na trase a šetřit Vaši energii.

Neztrácejte čas. Seznamte se s novou řadou Deore XT ještě dnes. Otevře vám nové možnosti dobrodružné jízdy.

 

Komponenty Deore XT 2015/2016

Komponenty Deore XT byly navrženy tak, aby umožnily zlepšení výkonu u všech stylů jízdy, ať už jde o enduro závody, cross-country, trail nebo XC trail. Deore XT využívá technologii vrcholové řady Shimano XTR Line.

Kliky s převodníky 3/2/1 x 11

FC-M8000

Účinné a přesné řazení. Odolnější zuby převodníku a vylepšené vedení řetězu. Speciálně navržené zuby převodníku 1 x 11 zvyšují ochranu proti spadnutí řetězu o 150 %.

11rychlostní kazeta

CS-M8000

Šetří jezdci energii a pomáhá mu udržet rytmus na trati. Vyšší účinnost a stabilita řazení. Odlehčená aluminiová konstrukce. (11-40T: 426 g, 11-42T: 445 g.)

Přehazovačka Shimano Shadow RD + pro 11stupňovou kazetu

RD-M8000-SGS/GS

Přehazovačka s novým designem Shadow má optimalizovaný úhel, který zaručuje stabilitu pozice převodového stupně. Snadné nastavení stabilizátoru řetězu, lepší řazení, plynulejší jízda.

Přesmykač 3/2 x 11 Side Swing

FD-M8000, FD-M8020

Vylepšená stabilita s větší vzdáleností od pneumatiky pro větší rozměr kol. Nové vedení bowdenu systémem side-swing pro lehčí a účinnější řazení, vyšší rozsah trakce pro aktivní zadní odpružení a odpružení se zdvihem nad 120 mm.

Řadicí páka Rapidfire Plus 3/2 x 11

SL-M8000, SL-M8000-I / M8000-B-I

Ergonomický design s pákou s protiskluznou úpravou usnadňuje řazení. Čistší, lehčí a lépe přizpůsobitelný kokpit.

Hydraulické kotoučové brzdy

BL-M8000, BR-M8000

Vysoká účinnost a ovladatelnost brzd. Přizpůsobte si brzdný výkon stylu své jízdy. Hladký chod, přesné ovládání, snadná údržba.

Více informací naleznete na cycle.shimano-eu.com

Newer article

Kód zboží: 91002
 
Naše cena: 1,00 (vč. DPH)
ks

Alternativní produkty

Nový kokpit PRO Vibe Aero vzdává hold Di2 S novou kombinací řídítek a představce PRO Vibe Aero, které se honosí plnou integrací Di2 mohou mít vrcholová kola absolutně...
 
1,00
včetně DPH
 
Nadřazenost systému dosažená skrze výzkum Nová řada DURA-ACE R9100 je unikátem mezi cyklistickými komponenty – elegance, výkon, účinnost a efektivita, to vše zabalené v...
 
1,00
včetně DPH
 
NOVÁ SÉRIE ULTEGRA R8000: PŘIZPŮSOBENÍ A ŠPIČKOVÁ VOLBA S novou sérií Ultegra R8000 posouvá Shimano svou filozofii vyladění podle potřeb jezdce na novou úroveň....
 
1,00
včetně DPH
 
Jeden převodník? Dvakrát měř! NEEXISTUJE JEN JEDNA PRAVDA Jeden převodník, nebo dva? Jsme tu proto, abychom vám pomohli interaktivním a snadno použitelným nástrojem...
 
1,00
včetně DPH
 
XTR
91005
Shimano XTR: dobrodružství je v detailech Nejnovější generace Shimano XTR ztělesňuje vše, co myslíme frází „vyladění podle potřeb jezdce“. Komponenty v této prémiové sadě...
 
1,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží