Vidlice Suntour NRX-D RL air DISC & PIVOT, černá mat, 75 mm
Výrobce: SUNTOUR
Vidlice odpr. 28" 28,6/255 ahead Suntour NRX-D RL air DISC & PIVOT, černá mat, 75 mm
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | NRX |
| Modelový rok | 2022 |
| Použití | city, treking, cross, e-bike |
| Zdvih | 75 mm |
| Velikost kol | 28" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 30 mm |
| Uchycení brzdy | V-brake + Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Uzamykání vidlice | z řidítek |
| Vnější nohy | Magnesium |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
Kód zboží: 27071
Běžná cena v obchodech: 8 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 4 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
„Snadno dostupná kvalita“
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
Crossová vidlice pro každého“
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
...
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
...
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
Výrobce
SR Suntour
Model
NCX
Modelový rok
2017
Použití
city, treking
Zdvih
63 mm
Velikost kol
28"
Boost osa
NE
Průměr osy
9 mm...
odpružená vidlice 28'' SUNTOUR NCX-D-LO černá mat
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 63 mm
vnější...
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 63 mm
vnější...






