Vidlice odpružená 28 SUNTOUR NCX-E-RL Disc
Výrobce: SUNTOUR
NCX je střední model crossové vidlice od značky SR Suntour. Dodáván je v provedení se vzduchovým nebo pružinovým pružením. Vždy s možností uzavření pružení.
| VÝROBCE | SR SUNTOUR |
| MODELOVÝ ROK | 2015 |
| ZDVIH | 63 mm |
| BARVA | černá mat |
| PRUŽENÍ | vzduch |
| TLUMENÍ | olejová patrona |
| VNĚJŠÍ NOHY | MAG |
| VNITŘNÍ NOHY | 30 mm, AL6061 |
| PRŮMĚR SLOUPKU | 28,6 |
| DÉLKA SLOUPKU | 255 mm |
| TYP SLOUPKU | AHEAD |
| MATERIÁL SLOUPKU | ALU 6000 |
| KORUNKA | ALU AC4C |
| NASTAVENÍ KOMPRESE | NE |
| NASTAVENÍ ZDVIHU | NE |
| NASTAVENÍ ODSKOKU | NE |
| NASTAVENÍ PRUŽENÍ | tlak vzduchu |
| UZAVÍRÁNÍ VIDLICE | z řidítek hydraulické |
| OSA | 9 mm |
| BRZDA | V-brake + Postmount disc |
| MAXIMÁLNÍ PRŮMĚR KOTOUČE | 180 mm |
| HMOTNOST | 1897 g |
| POZNÁMKA | možnost servisní úpravy zdvihu na 50 mm |
ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 16411
Běžná cena v obchodech: 5 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 4 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
„Snadno dostupná kvalita“
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
„Snadno dostupná kvalita“
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
POPIS
Crossová odpružená vidlice 28" .
zdvih: 80 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy
vnitřní nohy: ocel
pružení: pružina
osa: 9 mm
brzdy:...
Popis produktu
Odpružená vidlice Trekking 28"
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...







