Vidlice Suntour GVX-S Boost EQ LO-R-PCS 15AH2, černá mat, 40mm
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | GVX32-S |
| Modelový rok | 2025 |
| Použití | Gravel |
| Zdvih | 40 mm |
| Velikost kol | 700C" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 15x100 mm |
| Osa | 15Ah2 |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Flatmount |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | Magnesium |
| Typ sloupku | AHEAD tapered |
| Délka sloupku | 272 mm |
| Poznámka, váha | Dutá korunka,1536g |
Kód zboží: 401417
Naše cena: 6 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
Popis produktu
Základní model odpružené vidlice pro cross, trekkingová a městská kola s hliníkovými vnějšími nohami a černou korunkou.
Jednoduchost konstrukce je zárukou...
Jednoduchost konstrukce je zárukou...
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
Pružinová vidlice s olejovou tlumící patronou.
Mechanický lockout.
Nastavení přepětí pružiny.
Sloupek 11/8" se závitem - délka 180mm.
Zdvih: 63mm.
RU
Mechanický lockout.
Nastavení přepětí pružiny.
Sloupek 11/8" se závitem - délka 180mm.
Zdvih: 63mm.
RU
NRX-D RL DISC & PIVOT, černá mat, 75 mm






