Vidlice odpružená 28 Suntour NEX HLO PIVOT, bílá
Výrobce: SR SUNTOUR
vidl.SUNTOUR NEX HLO 28" 1 1/8"-255 V bílá
| Velikost: | 28" |
| Zdvih: | 63mm |
| Zamykání: | HLO /zamykání na korunce/ |
| Tlumení: | olej stavěcí pružina |
| Rebound: | ne |
| sloupek: | 1 1/8", 255mm, STKM |
| Kluzáky: | 28mm, STKM |
| Nohy: | AL alloy |
| Typ brzdy: | pivot V-brake |
| Osa: | QR 9mm |
Kód zboží: 91662
Naše cena: 1 699,00 Kč (vč. DPH)
Litujeme, toto zboží aktuálně není dostupné! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií vlevo.
Alternativní produkty
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
NCX je střední model crossové vidlice od značky SR Suntour. Dodáván je v provedení se vzduchovým pružením. Vždy s možností uzavření pružení.
Výrobce SR...
Výrobce SR...
103576Vidlice odpr. 28" 28,6/300 ahead Suntour NEX
Vidlice odpr. 28" 28,6/300 ahead Suntour NEX HLO DISC, černá mat bez polepů, 63mm
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...
Popis produktu
Odpružená vidlice Trekking 28"
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...







