Vidlice Suntour NEX HLO DISC, černá mat
Výrobce: SR SUNTOUR
Crossová vidlice pro každého“
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | NEX |
| Použití | city, treking, cross |
| Zdvih | 63 mm |
| Velikost kol | 28" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 28 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | předpětí pružiny |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Uzamykání vidlice | z korunky |
| Vnější nohy | AL |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 196 mm |
| Hmotnost | 2669 g |
Kód zboží: 99970
Běžná cena v obchodech: 1 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 1 699,00 Kč (vč. DPH)
skladem
Alternativní produkty
„Crossová vidlice pro každého“
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
Výrobce...
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
Výrobce...
POPIS
Odpružená 28" vidlice se zamykáním řídítek.
zdvih: 63 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: hliník 30 mm...
zdvih: 63 mm sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní nohy: hliník 30 mm...
POPIS
Crossová odpružená vidlice 28" .
zdvih: 80 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy
vnitřní nohy: ocel
pružení: pružina
osa: 9 mm
brzdy:...
Pružinová vidlice s olejovou tlumící patronou.
Mechanický lockout.
Nastavení přepětí pružiny.
Sloupek 11/8" se závitem - délka 180mm.
Zdvih: 63mm.
RU
Mechanický lockout.
Nastavení přepětí pružiny.
Sloupek 11/8" se závitem - délka 180mm.
Zdvih: 63mm.
RU
Crossová odpružená vidlice 28"
zdvih: 63 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
vnitřní nohy: ocel
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona...





