TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ DYNAPACK
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Unikátní brašna DynaPack™ DX je ideálním řešením pro cyklisty, kteří hledají brašnu střední velikosti a nechtějí používat konstrukci klasického nosiče. Brašna DynaPack DX se snadno nainstaluje na sedlovku kola, díky systému QuickClick™, sundání a nasazení je otázkou několika málo vteřin. Brašna je vyrobena z materiálu 600 Denier a EVA pěny, pro zvýšenou bezpečnost je také opatřena reflexnim 3M páskem a poutkem pro přichycení světel RedLite™. Součástí balení je i pláštěnka.
| Objem | 4 litry |
|---|---|
| Komory | 1 hlavní, 1 kapsa na zip |
| Materiál | 600 Denier, EVA |
| Maximální nosnost | 4.5 kg |
| Uchycení | Rychloupínák, QuickClick™ |
| Pláštěnka | Ano |
| Velikost | 39 x 17 x 18 cm |
| Hmotnost | 500 g |
| Kód | TC2711B |
Kód zboží: TC2711B
Běžná cena v obchodech: 1 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 1 839,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna, která pojme opravdu velké množství zásob. Dva boční panely na zip umožňují snadný přístup k veškerému převáženému obsahu. Vnitřní...
POPIS PRODUKTU
Unikátní DynaPack™ DX je brašna větší velikosti, která nevyžaduje konstrukci klasického nosiče. Brašnu DynaPack DX snadno nainstalujete na sedlovku...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat kolo...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat...










