TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ AERO WEDGE PACK MEDIUM S QUICK CLICK
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna se systémem uchycení QuickClick. Tato brašna Vám nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
| Uchycení | QuickClick™ (F25), pásek na sedlovku |
|---|---|
| Objem | 0.98-1.31 litru |
| Materiál | 1000 Denier Nylon |
| Rozšíření | Ano |
| Sedlovka | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Velikost | 20 x 10.5 x 12 cm |
| Hmotnost | 135 g |
| Kód | TC2252B |
Kód zboží: TC2252B
Běžná cena v obchodech: 839,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 789,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Aktualizovaná a vylepšená verze oblíbené podsedlové brašny Wedge Pack. Tato brašna je ušita z mimořádně odolného materiálu 1000 Denier Nylon. Extra dlouhý 3M...
TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ PROPACK SMALL S QUICKCLICK
POPIS PRODUKTU
Odolná podsedlová brašna pro jízdu horských terénem. Brašna díky použitému materiálu stále drží svůj tvar a...
POPIS PRODUKTU
Originálně zpracována podsedlová brašna s bočním vstupem. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny Denier 600. Díky těmto materiálům je...
POPIS PRODUKTU
Unikátní DynaPack™ DX je brašna větší velikosti, která nevyžaduje konstrukci klasického nosiče. Brašnu DynaPack DX snadno nainstalujete na sedlovku...
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna Wedge Pack II je vyrobena z odolné nylonové látky 1000 Denier Nylon, která zajistí dokonalou odolnost proti vodě. Extra dlouhý 3M™...








