TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ AERO WEDGE PACK DX MEDIUM S QUICKCLICK
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna navržena pro potřeby horské cyklistiky se systémem upevnění QuickClick. Tato brašna Vám nabízí dostatečný prostor pro MTB duši a potřené nářadí.
| Uchycení: | QuickClick™ (F25), pásek na sedlovku |
| Objem: | 0.54 L |
| Materiál: | 1000 denier nylon |
| Průměr sedlovky: | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Další info: | 3M™ reflexní pásek, clip pro světlo |
| Rozměry: | 19 x 10 x 9.5 cm |
| Hmotnost: | 150 g |
| Kód: | TC2268B |
Kód zboží: TC2268B
Běžná cena v obchodech: 899,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 799,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ PROPACK SMALL S QUICKCLICK
POPIS PRODUKTU
Odolná podsedlová brašna pro jízdu horských terénem. Brašna díky použitému materiálu stále drží svůj tvar a...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat...
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna se systémem uchycení QuickClick. Tato brašna Vám nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry...
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna TOPEAK AERO WEDGE PACK DX navržena pro potřeby silniční cyklistiky se systémem upevnění QuickClick. Tato brašna Vám nabízí dostatečný prostor...
POPIS PRODUKTU
Středně velká podsedlová brašna se dvěma bočními panely na zip, které umožňují snadný přístup k veškerému převáženému obsahu. Vnitřní síťované...









