TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ AERO WEDGE PACK LARGE S QUICKCLICK
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna se systémem uchycení QuickClick. Tato brašna Vám nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
| Uchycení | QuickClick™ (F25), pásek na sedlovku |
|---|---|
| Objem | 1.48-1.97 litru |
| Materiál | 1000 Denier Nylon |
| Rozšíření | Ano |
| Sedlovka | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Velikost | 21 x 12.5 x 14 cm |
| Hmotnost | 176 g |
| Kód | TC2253B |
Kód zboží: TC2253B
Naše cena: 899,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Kompaktní roll-up brašna se třemi přihrádkami a vnitřními organizéry, které udrží vybavení a drobné předměty na místě. Odolný materiál odpuzující vodu udrží...
POPIS PRODUKTU
Voděodolná podsedlová brašna účinně chrání svůj náklad před nepřízní počasí. Brašna je vyrobena z pevného nepromokavého materiálu. Sundání a nasazení brašny je...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat kolo...
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez...








