Tlumič zadní SR Suntour RAIDON LO 165/38 mm 22,2x8mm
Výrobce: SUNTOUR
Základní tlumič SR Suntour svojí cenou, ale rozhodně ne svou funkcí. Vzduchový tlumič se zamykáním a nastavením útlumu cílí na disciplíny cross-country a maraton.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | RAIDON |
| Rozteč | 168 mm |
| Zdvih | 38 mm |
| Nastavení komprese | Open, Lock |
| Nastavení odskoku | NE |
| Tlumení | olej + nitrogen |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Použití | XC, Trail |
| Poznámka | Montážní oka 22,2/8mm |
Kód zboží: 23912
Naše cena: 3 499,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Nový tlumič TriAir je výsledkem spolupráce firem DVO a SR Suntour. Byl navržen ve spolupráci s nejlepšími bikery, aby vás na trailu nic nepřekvapilo.
Tlumiče 3CR mají 3...
SR Suntour Edge je nový univerzálně použitelný tlumič od XC až po E-biky. Tlumiče Edge mají nastavitelný zpětný útlum a lockout. Dodáváno s oky pro montáž 22,2x8mm...
Výrobce
SR Suntour
Model
Jurni
Rozteč
216 mm
Zdvih
63 mm
Nastavení komprese
ANO
Nastavení odskoku
ANO
Tlumení
olej + nitrogen...
SR Suntour Edge je nový univerzálně použitelný tlumič od XC až po E-biky. Tlumiče Edge mají nastavitelný zpětný útlum a lockout. Dodáváno s oky pro montáž 22,2x8mm
...
...
SR Suntour Edge je univerzálně použitelný tlumič od XC až po E-biky. Tlumiče Edge mají nastavitelný zpětný útlum a lockout. Dodáváno s oky pro montáž 22,2x8mm.
Model RLR je...
Model RLR je...








