Tlumič zadní SR Suntour Edge LO-R 190/51 mm
Výrobce: SUNTOUR
SR Suntour Edge je univerzálně použitelný tlumič od XC až po E-biky. Tlumiče Edge mají nastavitelnou rychlost odskoku
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | Edge |
| Rozteč | 190 mm |
| Zdvih | 51 mm |
| Nastavení komprese | Open, Firm |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Tlumení | olej + nitrogen |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Použití | XC, Trail, All mountain |
| Poznámka | Montážní oka 22,2/8mm |
Kód zboží: 23396
Běžná cena v obchodech: 5 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 5 299,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
SR šroubení ventilku UNAIR, DUAIR
Výrobce
SR Suntour
Model
Jurni
Rozteč
200 mm
Zdvih
57 mm
Nastavení komprese
ANO
Nastavení odskoku
ANO
Tlumení
olej + nitrogen...
SR Suntour Edge je nový univerzálně použitelný tlumič od XC až po E-biky. Tlumiče Edge mají nastavitelný zpětný útlum a lockout. Dodáváno s oky pro montáž 22,2x8mm...
POPIS
Tlumič s jednoduchou vzduchovou komorou, možností nastavení rychlosti odskoku s páčkovým zamykáním.
Patrona LOR8 nabízí osmdesátiprocentní lockout vhodný pro...
Výrobce
SR Suntour
Model
TriAir2
Rozteč
210 mm
Zdvih
50 mm
Nastavení komprese
3CR: Open, Medium, Firm
Nastavení odskoku
ANO
Tlumení...







