Tlumič Fox Float DPX2 Performance 3 position EVOL LV 216/63 mm
Výrobce: FOX
Tlumič zadní Fox Float DPX2 Performance 3 position EVOL LV 216/63 mm
| Výrobce | Fox |
| Model | Float DPX2 Performance EVOL |
| Rozteč | 216 mm |
| Zdvih | 63 mm |
| Nastavení komprese | Open, Medium, Firm |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Tlumení | olej + nitrogen |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Použití | Trail, All mountain |
| Poznámka | Montážní oka 22,2/8mm |
Kód zboží: 104825
Naše cena: 6 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Popis TLUMIČ FOX 2022 DHX2 FACTORY S LOCKOUTEM - 215mm (8,5x2,5")
Zcela nové šasi a systém tlumení
Nový hlavní vysokoprůtokový pístek
Nový MCU elastomerový doraz...
Výrobce
Fox
Model
Float DPS Perfomance EVOL
Rozteč
210 mm
Zdvih
55 mm
Nastavení komprese
Open, Medium, Firm
Nastavení odskoku
ANO...
Popis PRUŽINA TLUMIČE FOX 2019 SLS 2.9"/74MM ZDVIH
Naše superlehké ocelové pružiny (SLS) jsou hmotnostně srovnatelné s titanovými za příznivější cenu Speciální povrchová...
Popis TLUMIČ FOX 2023/22 FLOAT DPS FACTORY
Nový design nabízí lepší zpracování nárazů a zároveň tvrdý lockout
Nový DPS tlumič se třemi polohami komprese (v případě Factory...
Výrobce
Fox
Model
Float DPS Perfomance EVOL
Rozteč
190 mm
Zdvih
51 mm
Nastavení komprese
Open, Medium, Firm
Nastavení odskoku
ANO...







