TERN NODE D7i - černá

TERN NODE D7i - černá
TERN NODE D7i - černá
TERN NODE D7i - černá
TERN NODE D7i - černá

Výrobce: TERN

DOSTUPNOST 

Řada skládacích kol Tern Node je postavena na 24" kolech a vyznačuje se vlastnostmi, které se blíží standardnímu kolu. Node lze jednoduše složit do malé velikosti za necelých 10 sekund. Je to ideální kolo nejen pro velké a vysoké cyklisty, ale ocení jen všichni, kdo mají rádi komfort a rychlost velkých kol, a přitom u nich doslova pár centimetrů po složení nehraje roli. Naprosto úžasný je pro dovolenkování, kdy do kufru auta pohodlně složíte několik těchto kol a v cílové destinaci máte k dispozici pohodlné a téměř plnohodnotné jízdní kolo, které vám mnozí budou závidět.

Oproti modelu C8 má "déčko" nastavitelný představec Andros, lepší hlavní rámový skládací mechanismus a lepší komponenty z nichž vyjmenujme třeba komfortní balónové pláště Schwalbe Big Apple s ochranou proti defektu. Oproti modelu Node D8 má "dé sedmička" navíc ještě takřka bezúdržbové 7mi rychlostní řazení v náboji Shimano Nexus 7 a převod řetězem je pod krytem BioLogicFree Drive™ který vás chrání před nečistotami a olejem z řetězu.

Součástí kola je dynamo, které napájí přední a zadní světlo, a dále také pumpička Biologic PostPump 2.0 ukrytá v sedlové trubce.

Manuál Shimano Nexus 7

Kompletní specifikace »

 
Barva černá
Hmotnost 14,2 kg
Kola 24"
Nastavitelný představec Andros
Nosnost 105 kg (max. váha jezdce)
Počet převodů 1 x 7
Rám Al 6061
Rozměry složený 39 x 86 x 84 cm
Řazení Shimano Nexus 7
Výrobce TERN


 
Kód zboží: NODE-D7i-BDB
 
Naše cena: 32 990,00 (vč. DPH)
ks
Toto zboží můžete nakoupit i na splátky. Spočítejte si splátky! Zjistěte, kolik si můžete půjčit!

Alternativní produkty

DOSTUPNOST od 5.4.2022
Řada skládacích kol Tern Node je postavena na 24" kolech a vyznačuje se vlastnostmi, které se blíží standardnímu kolu. Node lze jednoduše složit...
 
32 990,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží