SORA 2017

SORA 2017

Výrobce: SHIMANO

Nová SORA R3000

Naše vylepšená silniční sada SORA pro modelový rok 2017 vám přináší spolehlivé řešení pro vaše zákazníky vyznávající sporty/fitness a jízdu ve městě.

Nejnovější sada SORA přináší městským a sportovním cyklistům vysokou úroveň a výkon

Pro modelový rok 2017 s hrdostí představujeme novou verzi základní sady SORA. SORA je ideální pro vaše všeobecně sportovně založené zákazníky a vyznavače fitness. Odolná a ekonomicky dostupná 9rychlostní SORA se může kombinovat s mechanickými kotoučovými brzdami třídy SORA a silničními koly E-THRU a je ideální sadou pro zimní kolo či kolo pro dojíždění do zaměstnání. 

Když už jsme si hráli s mechanikou, provedli jsme také zásadní změnu vzhledu: 4ramenné kliky s převodníky, páčky řazení, páky, brzdy a zadní měniče převodů mají teď stejnou elegantní černo-šedou lesklou povrchovou úpravu jako sady Shimano vyšší třídy. 

Vyšší všestrannost, rozsah a výkon

Je nám jasné, že spektrum vašich zákazníků je rozmanité, a proto přichází SORA také jako varianta s rovnými řídítky a 5ramennými klikami s převodníky 2x9 (FC-R3000-CG, 50-34T) nebo 3x9 s krytem řetězu chránícím kalhoty (FC-R3030-CG, 50-39-30T), páčkami řazení Rapidfire Plus (ST-R3000/30) a pákami brzd (BL3000) s bovdeny Optislick.

Pro sadu se silničními řídítky jsme naplánovali elegantní 4ramenné kliky s dvojpřevodníkem (FC-R3000, 50-34T) či trojpřevodníkem (FC-R3030, 50-39-30T). Závodního vzhledu dosáhnete kombinací s 9rychlostními pákami STI Dual Control s vnitřním vedením bovdenu.

Aby si vaši zákazníci mohli vybrat z různých variant zpřevodování, lze naše kliky s převodníky 50-34T či 50-39-30T kombinovat s kazetou širokého rozsahu 11-34T a přesmykačem a zadním měničem převodů s dlouhým raménkem, které zajistí vašim zákazníkům rozsah pro spinning i sprint.

Mechanická kotoučová brzda SORA

Technologie kotoučových brzd se u silničních kol začíná uplatňovat čím dál více, proto nabídneme třmeny pro mechanické kotoučové brzdy systému „flat mount“ (BR-RS305), které lze kombinovat s našimi ocelovými či nerezovými brzdovými kotouči (SM-RT81-SS/S & RT54-S).

Systém silničních zapletených kol s průchozí osou

Zapletená kola střední třídy Shimano RX31, 12 mm přebírají technologii e-thru, která nabízí rychlé upínání známé u horských kol, což zároveň zajišťuje pevnější systém upnutí kola. S novými osami SM-AX720 je nastavení ještě jednodušší.

Více informací o všech těchto nových produktech od Shimano získáte u svého distributora či obchodního zástupce. Tyto výrobky by se měly na trhu objevit v květnu.

Newer article Older article

Kód zboží: 91008
 
Naše cena: 1,00 (vč. DPH)
ks

Alternativní produkty

ICE TECHNOLOGY pro špičkový výkon Zjistěte, jak ICE TECHNOLOGY předchází kumulaci tepla pro zajištění vždy spolehlivého brzdného výkonu za všech jízdních podmínek....
 
1,00
včetně DPH
 
Deore XT Di2 – technologie, která změní vaši jízdu Sada Shimano Deore XT Di2 přináší špičkové řazení každému. Nová sada Shimano Deore XT Di2 je výsledkem...
 
1,00
včetně DPH
 
Nadřazenost systému dosažená skrze výzkum Nová řada DURA-ACE R9100 je unikátem mezi cyklistickými komponenty – elegance, výkon, účinnost a efektivita, to vše zabalené v...
 
1,00
včetně DPH
 
PRO Saddle Selector vybere ideální sedlo S naším novým nástrojem PRO Saddle Selector můžete zákazníka dovést k výběru ideálního sedla na základě stylu jízdy či tělesné...
 
1,00
včetně DPH
 
Nový kokpit PRO Vibe Aero vzdává hold Di2 S novou kombinací řídítek a představce PRO Vibe Aero, které se honosí plnou integrací Di2 mohou mít vrcholová kola absolutně...
 
1,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží