Nový kokpit PRO Vibe Aero vzdává hold Di2

Výrobce: SHIMANO

Nový kokpit PRO Vibe Aero vzdává hold Di2

S novou kombinací řídítek a představce PRO Vibe Aero, které se honosí plnou integrací Di2 mohou mít vrcholová kola absolutně čistý kokpit.

Nová kombinace řídítek a představce Vibe Aero zvyšuje laťku designu kokpitu. S kompletní integrací vedení řazení (elektronického a standardního) a brzd (lankového či hydraulického) poskytuje maximální aerodynamičnost. Posouvá řadu PRO Vibe na novou úroveň a s komponenty Shimano Di2 tvoří ještě lepší kombinaci. 

Cílem spolupráce s Team Sky bylo přinést dvojí výhodu čistšího, elegantnějšího kokpitu a zlepšení aerodynamických vlastností a zároveň splnit všechny požadavky UCI. K dispozici jsou tři verze řídítek – karbon aero, karbon a hliníková slitina – a spektrum představců z Al slitiny s různými úhly.

Všudypřítomná aerodynamika

Řídítka z karbonu aero vykazují aerodynamické profily. Všechna řídítka mají speciálně umístěné vstupy pro vedení kabelů Shimano Di2 či lanek s možností průchodu představcem k baterii Shimano Di2 umístěné uvnitř sloupku vidlice. 

Jsou také kompatibilní s novými konektory Shimano DURA-ACE R9100 Di2, které mohou být umístěné na jednom z konců řídítek místo zátky. Představec má nízkoprofilové víčko, štíhlý čelní profil a jedinečný upínací mechanismus s reverzními šrouby pro čistší vzhled a snížení vzduchových turbulencí.

Ultralehká konstrukce

Karbonová řídítka PRO Vibe dostupná v anatomickém či kompaktním tvaru a velikostech 40-44 cm jsou se svými pouhými 220 g z řady PRO nejlehčí. K dispozici je též provedení z Al slitiny ve velikostech 38-44 cm od 240 g. 

Představce Vibe z Al slitiny se také pyšní odlehčenou konstrukcí s titanovými šrouby. Jsou k dispozici v délce 80 mm – 140 mm, v úhlech -10° či -17° a vyhovují standardnímu průměru řídítek 31,8 mm a sloupku vidlice o rozměru 1 1/8 či 1 1/4 palce.

Až po vás teď zákazníci budou žádat ultimátní kombinaci, můžete zkombinovat PRO a DURA-ACE či Ultegra Di2 a výsledkem bude zcela integrovaný vrcholový set.

Kód zboží: 96465
 
Naše cena: 1,00 (vč. DPH)
ks

Alternativní produkty

Deore XT posouvá možnosti dobrodružné jízdy Letos vás na trailech čeká ještě více dobrodružství. Sada Deore XT přináší zcela novou úroveň kontroly nad jízdou....
 
1,00
včetně DPH
 
Nadřazenost systému dosažená skrze výzkum Nová řada DURA-ACE R9100 je unikátem mezi cyklistickými komponenty – elegance, výkon, účinnost a efektivita, to vše zabalené v...
 
1,00
včetně DPH
 
Shimano motorizuje jízdu na MTB Náš nový systém SHIMANO STEPS MTB přináší větší rozsah, a umožňuje tak horským cyklistům objevovat nový terén a pokořit další horizonty....
 
1,00
včetně DPH
 
Přesné řazení bez ohledu na terén Shimano Shadow RD+ pro váš superpohon Když chtějí bikeři jít až na hranice svých možností, je třeba mít pro ně k...
 
1,00
včetně DPH
 
PRO Saddle Selector vybere ideální sedlo S naším novým nástrojem PRO Saddle Selector můžete zákazníka dovést k výběru ideálního sedla na základě stylu jízdy či tělesné...
 
1,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží