Plášť Vredestein Freccia Tri Comp

Plášť Vredestein Freccia Tri Comp
Plášť Vredestein Freccia Tri Comp
Plášť Vredestein Freccia Tri Comp
Plášť Vredestein Freccia Tri Comp

Výrobce: VREDESTEIN

- Značka: VREDESTEIN
- Určení: silniční
- Typ: skládací
 

Popis

Pokud se těšíte na přihlášení tréninkové jízdy v počasí, které drží většinu lidí uvnitř, je třeba pneumatiku, která zajišťuje přilnavost v měnících se podmínkách, je odolný vůči bytů, a nebude opotřebovávají předčasně. Naštěstí, i když Vredestein postavil Freccia Tricomp pneumatiky splňovat každý z těchto parametrů. S propíchnout polyamidu pás pod běhounem a dvou různých pryžových směsí, bude tato pneumatika setřást méně než ideální podmínky. Takže, budete se moci soustředit na získání v těch základních mil, není podlehne počasí.

Vredestein zaměstnává jeho trojitou sloučenina gumovou umístění v Freccia Tricomp. A v případě, že jste přemýšlel, co trojnásobný sloučenina ve skutečnosti znamená, že je-li osa pneumatiky je vyrobena z tvrdšího kaučukové směsi, než je tomu ramen. Jinými slovy, to znamená, že jsou oba Freccias rychlé válcování a odolné proti opotřebení. Nicméně, tato sloučenina používá pro středové linie nezajišťovaly agresivní v zatáčkách rukojeť, která je potřebná z tréninkového pneumatiky každého počasí. Tak, měkčí sloučenina se používá v ramenou, aby se zvýšila přilnavost v zatáčkách, a podle toho, v zatáčkách důvěru.

220 TPI Skříň má relativně vysoký počet nitě, která pomáhá tyto pneumatiky vrátit rychle přes různou povrchu vozovky. V podstatě, je vysoký počet nit se rovná poddajnější pouzdra. Tak, pneumatika je schopna deformovat s menším odporem. Takže, co je výhoda? No, výhodou je, že namísto odrážení, je pneumatika schopna vrátit v důsledku nesrovnalostí na povrchu vozovky. Tímto způsobem budete jet rychleji, zatímco projevují méně energie.

Přidání funkčnosti celoroční této pneumatiky je polyamid tkaná vrstva pod běhounem. Tato vrstva chrání proti propíchnutí ze silniční trosek, že budete bezpochyby setkávají. Ale, na rozdíl od mnoha jiných typů pneumatik odolná proti propíchnutí, tato vrstva nezasahuje do bočních stěn. To umožňuje bočnici pneumatiky deformovat přirozeně, což znamená, že budete mít odolnost proti propíchnutí a zároveň se těší na hladkou jízdu poskytnuté poddajného krytu.

Vredestein Freccia Tricomp Tire je k dispozici jako pádný důkaz a ve velikosti 700x23mm. Kromě toho je to také prodávány jednotlivě i v barvách černá / červená, černá / modrá, černá / žlutá, černá / bílá a černá / černá.

 
Skládací patka, 270g


Zvolenou variantu zadejte do pole poznámka pro prodejce.

Kód zboží: 998604
 
Naše cena: 615,00 (vč. DPH)
ks

Alternativní produkty

Plášť Silniční Vredestein Fortezza TriComp kevlar skládací, 700x23C,hmotnost 244g /váženo /Max-11atm.-160PSI Z vlastní zkušenosti super poměr cena -výkon,120TPI
 
799,00
včetně DPH
 
VREDESTEIN plášť SILNICE, FIAMMANTE DUOCOMP, 700x23C černo/bílo/černý VREDESTEIN plášť SILNICE, FIAMMANTE DUOCOMP, 700x23C černo/červeno/černý VREDESTEIN plášť SILNICE,...
599,00 Kč
499,00
včetně DPH
 
Závodní plášť, nejlehčí, do jakéhokoliv počasí

Barva: černo/černá, černo/červená, černo/bílá
Hmotnost: 195 g
TPI: 220
Typ: skládací

AWS směs zajišťuje...
 
999,00
včetně DPH
 
hobby silniční plášť extra odolný

Barva: černá
Hmotnost: 415g
TPI: 25
Typ: neskládací

SEC směs zajišťuje odolnost proti...
 
370,00
včetně DPH
skladem na dotaz
závodní plášť do extrémního počasí 

Barva: černá
Hmotnost: váženo 270g
TPI: 120
Typ: skládací Průměr:28" Rozměry:25-622 / 700x25C   XWS směs, silná...
 
890,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží