Kolo 4EVER IBIZA TWENTY 29 LADY - pearl white / rose
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | pearl white / rose |
|---|---|
| Rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCM 100 |
| Převodník | SHIMANO FC-U6000-2 10SPD 36/22T |
| Řazení | SHIMANO CUES SL-U6000 2x10SPD |
| Měnič | SHIMANO CUES RD-U6020 10SPD |
| Přesmyk | SHIMANO FD-U4000 |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG300 10SPD 11-39T |
| Řetěz | SHIMANO LG500 10SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| Z. náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| Ráfky | MACH1 NEURO DISC 29" |
| Pláště | SCHWALBE Smart Sam 29x2,1" |
| Pedály | UNION SP |
| Řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 720mm |
| Představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlo | SELLE ITALIA |
| Střed. osa | Integrated |
VELIKOSTI: 16"-do 170cm, 18"-do 180cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVENELPWR
Naše cena: 21 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
petrol blue / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper
Převodník
SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22
Řazení...
Parametry
Barvy
coral / black
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCR32 AIR 100 RL
Převodník
SHIMANO CUES FC-U6000-1 11SPD 30T
Řazení...
Parametry
Barvy
pearl white / metal pink
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U4000-2 9SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
petrol blue / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper
Převodník
SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22
Řazení...
Parametry
Barvy
pearl white / metal pink
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U4000-2 9SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO...







