Kolo 4EVER FIRETRACK - dark gold / iron
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | petrol blue / hologram |
|---|---|
| Rám | ALU NEW SHAPE 6061 |
| Vidlice | ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper |
| Převodník | SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22 |
| Řazení | SHIMANO CUES SL-U6000 2x11SPD |
| Měnič | SHIMANO CUES RD-U6020 11SPD |
| Přesmyk | SHIMANO CUES FD-U6000 |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG400 11SPD 11-45 |
| Řetěz | SHIMANO CN-LG500 11SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-TC500 15mm |
| Z. náboj | SHIMANO FH-QC300 |
| Ráfky | MACH1 NEURO DISC 29" |
| Pláště | SCHWALBE Racing Ralph |
| Pedály | UNION SP-600 |
| Řidítka | 4EX sand blasted 740mm |
| Představec | 4EX sand blasted |
| Sedlovka | 4EX sand blasted |
| Sedlo | X3 BOOST |
| Hmotnost | 12.9 |
VELIKOSTI: 17"-do 176cm, 19"-do 186cm, 21"-nad 186cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVENEFIDGI
Běžná cena v obchodech: 29 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 23 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
petrol blue / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper
Převodník
SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22
Řazení...
Parametry
Barvy
pearl white / metal pink
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U4000-2 9SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
pearl white / metal pink
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U4000-2 9SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
chameleon / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO
Převodník
SHIMANO FC-U4000 9SPD 40/26
Řazení
SHIMANO CUES...
Parametry
Barvy
pearl white / gold
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO
Převodník
SHIMANO FC-MT510-1 12SPD 32T
Řazení
SHIMANO...







