Kolo 4EVER YOGA GOLD 29 Lady - pearl white / gold
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | pearl white / gold |
|---|---|
| Rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO |
| Převodník | SHIMANO FC-MT510-1 12SPD 32T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| Měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100 12SPD |
| Přesmyk | *** |
| Vícekolečko | SUNRACE CSMZ8 12 SPD 11-51T |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| Z. náboj | SHIMANO FH-QC300 |
| Ráfky | MACH1 FZR-XC 29" |
| Pláště | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25" |
| Pedály | UNION SP-600 |
| Řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 740mm |
| Představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 LADY BOOST SF |
| Střed. osa | Integrated |
| Hmotnost | 12.5 |
VELIKOSTI: 15,5"-do 169cm, 17,5"-do 178cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVEYOW
Naše cena: 24 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
petrol blue / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper
Převodník
SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22
Řazení...
Parametry
Barvy
pearl white / rose
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U6000-2 10SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO CUES...
Parametry
Barvy
pearl white / rose
Rám
ALU NEW WM SHAPE ICR 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCM 100
Převodník
SHIMANO FC-U6000-2 10SPD 36/22T
Řazení
SHIMANO CUES...
Parametry
Barvy
petrol blue / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
ROCK SHOX RECON 15 100 RLO Taper
Převodník
SHIMANO FC-U6000 11SPD 36/22
Řazení...
Parametry
Barvy
chameleon / hologram
Rám
ALU NEW SHAPE 6061
Vidlice
SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO
Převodník
SHIMANO FC-U4000 9SPD 40/26
Řazení
SHIMANO CUES...







