ZIPP AMWH 303 S TL DBCL 700F 12X100 STD A1
Výrobce: ZIPP
| Platforma | 303 |
| Dlouhý popis | Zapletené kolo Zipp 303 S Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Přední 24drátů 12x100mm Standard Graphic A1 |
| Orientace | Front |
| Velikost | 700c |
| Konstrukce ráfku | Carbon – Hookless |
| Vnitřní šíře ráfku | 23mm |
| Druh obutí | Tubeless tires only |
| Profil ráfku | Symmetrical |
| Povrchová úprava ráfku | UD fiber / Bake-On labels / Matte clear coat |
| Barva (polep) | Standard |
| Materiál drátů | Brass |
| Niple | Sapim Secure-Loc |
| Počet drátů | 24 |
| Výplet | 2 Cross |
| Druh drátů | CX-Sprint |
| Brzdová kompatibilita | Disc (Center Lock) |
| Typ osy | TA 12x100 |
| Materiál osy | Aluminum front & rear |
| Barva (náboj) | Black |
| Ložiska | Cartridge - Steel |
| Maximální tlak pneumatik | 73psi |
| Náboj | 76D |
| Maximální doporučená hmotnost jezdce | 250lbs |
| Výška ráfku | 45mm |
| Textura povrchu ráfku | Smooth |
Kód zboží: 00078042
Běžná cena v obchodech: 14 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 13 599,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Platforma
303
Dlouhý popis
Zapletené kolo Zipp 303 Firecrest Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Zadní 24drátů SRAM 10/11sp 12x142mm Standard...
Platforma
303
Dlouhý popis
Zapletené kolo Zipp 303 S Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Zadní 24drátů XDR 12x142mm Standard Graphic A1...
Platforma
303
Dlouhý popis
Zapletené kolo Zipp 303 S Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Zadní 24drátů SRAM 10/11sp 12x142mm Standard Graphic A1...
Platforma
303
Dlouhý popis
Zapletené kolo Zipp 303 Firecrest Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Zadní 24drátů SRAM 10/11sp 12x142mm Standard...
Platforma
303
Dlouhý popis
Zapletené kolo Zipp 303 Firecrest Carbon Tubeless pro diskové brzdy Center Locking 700c Přední 24drátů 12x100mm Standard Graphic A1...







