Vidlice Suntour X1 Boost AIR RL 15AH2, černá mat, 100mm
Výrobce: SUNTOUR
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour X1 Boost AIR RL 15AH2, černá mat, 100mm
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | X1 |
| Modelový rok | 2023 |
| Použití | XC, e-bike |
| Zdvih | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Boost osa | ANO |
| Průměr osy | 15 x 110 mm |
| Osa | 15Ah2-110 |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 32 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 203 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | ANO |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z řidítek |
| Vnější nohy | Magnesium |
| Typ sloupku | AHEAD tapered |
| Délka sloupku | 272 mm |
Kód zboží: 401344
Naše cena: 3 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS
Odpružená vzduchová 29" vidlice se zamykáním z řídítek.
zdvih: 100 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium vnitřní...
vnější nohy: magnesium vnitřní...
Popis produktu
Vidlice MTB 29"
vypínání páčkou na korunce vidlice
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 100mm
krk ocelový 1 1/8" délka...
vypínání páčkou na korunce vidlice
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 100mm
krk ocelový 1 1/8" délka...
Odpružená 29" MTB vidlice Suntour XCM.
zdvih: 100 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
vnitřní nohy: 30mm
pružení: pružina
tlumení: elastomer
osa: 9 mm
hmotnost:...
Popis produktu
Odpružená vidlice MTB 29"
Pouze pro kotoučové brzdy - úchyt PM
Vypínání páčkou na vidlici
Na pevnou BOOST 15x110mm osu - osa je součástí balení
Zdvih...
Pouze pro kotoučové brzdy - úchyt PM
Vypínání páčkou na vidlici
Na pevnou BOOST 15x110mm osu - osa je součástí balení
Zdvih...
Popis produktu
Vidlice MTB 29"
vypínání páčkou z řídítek- součástí balení
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 100mm
krk ocelový 1...
vypínání páčkou z řídítek- součástí balení
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na klasickou 9mm osu
zdvih 100mm
krk ocelový 1...






