Vidlice SUNTOUR Raidon RL-R 15mm osa, černá
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | |
| Zdvih | 100 mm |
| Barva | černá |
| Lak | mat |
| Pružení | vzduch |
| Tlumení | olejová patrona |
| Vnější nohy | MG |
| Vnitřní nohy | 32 mm, AL 6061 |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | CR-MO |
| Korunka | AL AC4C |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Uzavírání vidlice | z řidítek hydraulické |
| Osa | 15mm Q-LOC32 x100mm |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 2066 g |
| Poznámka | možnost servisní úpravy zdvihu na 100, 120 mm |
Kód zboží: 141875
Naše cena: 6 499,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Výrobce
SR Suntour
Model
Zdvih
100 mm
Barva
černá
Lak
mat
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona
Vnější nohy
MG...
VÝROBCE
SR SUNTOUR
MODELOVÝ ROK
2015
ZDVIH
80 / 100 mm
BARVA
Černá matná
PRUŽENÍ
vzduch
TLUMENÍ
olejová patrona
VNĚJŠÍ NOHY
MAG...
Výrobce
SR Suntour
Model
2015
Zdvih
100 mm
Barva
bílá
Lak
lesk
Pružení
vzduch
Tlumení
olejová patrona
Vnější nohy
MG...
„Osvědčený model pro sportovní využití“
Vzduchová vidlice s olejovou patronou pro nenáročné závodní a sportovní využití. S možností servisní úpravy zdvihu skvěle poslouží...
Vzduchová vidlice s olejovou patronou pro nenáročné závodní a sportovní využití. S možností servisní úpravy zdvihu skvěle poslouží...
Vidlice odpr. 29" 28,6/255 ahead Suntour RAIDON XC LO-R 15QLC32 černá,100mm
Osvědčený model pro sportovní využití“
Vzduchová vidlice s olejovou patronou pro nenáročné...
Vzduchová vidlice s olejovou patronou pro nenáročné...







