Vidlice Suntour NCX-D RL AIR DISC & PIVOT černá mat
Výrobce: SUNTOUR
„Snadno dostupná kvalita“
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je vzduchová nebo pružinová verze vidlice.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | NCX |
| Použití | city, treking, cross |
| Zdvih | 63 mm |
| Velikost kol | 28" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 30 mm |
| Uchycení brzdy | V-brake + Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Uzamykání vidlice | z řidítek |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Hmotnost | 1950 g |
Kód zboží: 15553
Běžná cena v obchodech: 5 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 4 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Výrobce
SR Suntour
Model
NCX
Modelový rok
2017
Použití
city, treking
Zdvih
63 mm
Velikost kol
28"
Boost osa
NE
Průměr osy
9 mm...
Popis produktu
Vidlice Trekking 28"
vypínání páčkou z řídítek /součástí balení/
pružení-pružina
tlumení-olejová patrona
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na...
vypínání páčkou z řídítek /součástí balení/
pružení-pružina
tlumení-olejová patrona
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na...
POPIS
Odpružená vidlice určená pro 28" kola.
zdvih: 75 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
brzdy: pouze pro V-brzdy.
vnitřní nohy: ocel...
NRX S RL-R DISC 15QLC32, černá mat, 75mm
103576Vidlice odpr. 28" 28,6/300 ahead Suntour NEX
Vidlice odpr. 28" 28,6/300 ahead Suntour NEX HLO DISC, černá mat bez polepů, 63mm








