Vidlice Suntour NCX D AIR RL DISC, černá, 63mm
Výrobce: SUNTOUR
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | NCX |
| Modelový rok | 2017 |
| Použití | city, treking |
| Zdvih | 63 mm |
| Velikost kol | 28" |
| Boost osa | NE |
| Průměr osy | 9 mm |
| Osa | QR |
| Průměr vnitřních nohou vidlice | 30 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | NE |
| Uzamykání vidlice | z řidítek |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 205 mm |
| Hmotnost | 2090 g |
Kód zboží: 26806
Běžná cena v obchodech: 5 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 3 299,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
NRX-D RL DISC & PIVOT, černá mat, 75 mm
NRX S RL-R DISC 15QLC32, černá mat, 75mm
odpružená vidlice 28'' SUNTOUR NCX-D-LO černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 63...
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: pružina
tlumení: olejová patrona
zdvih: 63...
Popis produktu
Vidlice Trekking 28"
vypínání páčkou z řídítek /součástí balení/
pružení-pružina
tlumení-olejová patrona
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na...
vypínání páčkou z řídítek /součástí balení/
pružení-pružina
tlumení-olejová patrona
pouze pro kotoučové brzdy
úchyt PM
na...
Rodina MOBIE spojuje eleganci a pragmatický moderní design. MOBIE, která uspokojuje požadavky městského a dobrodružného životního stylu a je vybavena všudypřítomným E-ready...






