Vidlice odpružená 28" SUNTOUR NEX HLO
Výrobce: SUNTOUR
NOVÁ, sundaná z nového kola - délka krku je 194mm
vidl.SUNTOUR NEX HLO 28" 1 1/8"-255 disc černá
| Velikost: | 28" |
| Zdvih: | 63mm |
| Zamykání: | HLO /zamykání na korunce/ |
| Tlumení: | olej + stavěcí pružina |
| Rebound: | ne |
| sloupek: | 1 1/8", 255mm, STKM |
| Kluzáky: | 28mm, STKM |
| Nohy: | AL alloy |
| Typ brzdy: | postmount disc |
| Osa: | QR 9mm |
Kód zboží: 91656K
Naše cena: 1 599,00 Kč (vč. DPH)
Litujeme, toto zboží aktuálně není dostupné! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií vlevo.
Alternativní produkty
NRX S RL-R DISC 15QLC32, černá mat, 75mm
Popis produktu
Odpružená vidlice Trekking 28"
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...
na klasickou 9mm osu
zdvih 50 mm
krk ocelový 1 1/8" Ahead, délka 286mm
Pouze pro V-brzdy
barva béžová...
POPIS
Odpružená vidlice určená pro 28" kola.
zdvih: 75 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
brzdy: pouze pro V-brzdy.
vnitřní nohy: ocel...
„Snadno dostupná kvalita“
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
Kvalitní a snadno dostupná odpružená vidlice s olejovou tlumící patronou určená pro všechny typy crossových a trekkingových kol. Na výběr je...
„Crossová vidlice pro každého“
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
Výrobce...
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.
Výrobce...






