Vidlice 29"/27,5"+ tapered Suntour XCR34-Boost AIR RL-R 15QLC32, černá, 130mm
Výrobce: SUNTOUR
Spolehlivá volba pro sportovní a rekreační cyklisty“
Snadno dostupná odpružená vidlice s magnéziovými vnějšími nohami, olejovou tlumící patronou a možností volby mezi vzduchovým a pružinovým provedením. Vhodná pro všechny sportovní a rekreační cyklisty bez výjimky.
BLATNÍČEK NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ!!!
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | XCR34 AIR |
| Zdvih | 130 mm |
| Průměr osy | 15mm Q-LC32-110 mm |
| Uchycení brzdy | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Tlumení | olejová patrona |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Uzamykání vidlice | z řidítek hydraulické |
| Vnější nohy | MG |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Hmotnost | 2548 g |
| Poznámka | možnost servisní úpravy zdvihu na 100, 120, 130 mm |
Kód zboží: 17039
Naše cena: 3 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Odpružená 29" MTB vidlice Suntour XCM.
zdvih: 100 mm
sloupek: 1 1/8"
vnější nohy: magnesium
vnitřní nohy: 30mm
pružení: pružina
tlumení: elastomer
osa: 9 mm
hmotnost:...
odpružená vidlice 29'' SUNTOUR XCR32-RL-R air černá matná
pro 15mm osu a náboj 110 mm
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení:...
pro 15mm osu a náboj 110 mm
sloupek: Al hliník, Taper 1,5"-1 1/8" AHEAD, délka 272 mm
pružení:...
DOSTUPNOST NA DOTAZ
Model XCR je vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení (s možností regulace) a tlumení hydraulickou patronou.
sloupek:...
Výrobce: SR Suntour
Model: XCR
Modelový rok: 2022
Použití: XC
Zdvih: 100 mm
Velikost kol: 29"
Boost osa: NE
Průměr osy: 15x100 mm
Osa: Pevná
Průměr...
Model: XCR
Modelový rok: 2022
Použití: XC
Zdvih: 100 mm
Velikost kol: 29"
Boost osa: NE
Průměr osy: 15x100 mm
Osa: Pevná
Průměr...
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Model XCR je nejlevnější vidlice s magnesiovými vnějšími nohami. Využívá systému pružení ocelovou vinutou pružinou (s možností regulace) a tlumení...





