TOPEAK NÁŘADÍ MINI 9 PRO S POUZDREM ČERNÁ
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Topeak Mini 9 je kvalitní funkční nářadí, které vás jistě potěší svou nízkou hmotnosti a skladností. Nářadí Topeak Mini 9 je dodáváno včetně pouzdra z neoprénu.
| Počet funkcí: | 9 |
| Materiál nástrojů: | Chrome vanadium steel |
| Materiál obalu: | Neoprene |
| Imbus: | 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 mm |
| Šroubovák: | křížový |
| Montpáky: | 1x tvrzená ocel, 1x vysoce odolný plast |
| Torx®: | T25 |
| Rozměry: | 7.6 x 2.6 x 1.6 cm |
| Hmotnost: | 73 g |
| Kód: | TT2551B |
Kód zboží: TT2551B
Běžná cena v obchodech: 699,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 629,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Jednoduché, skladné a cenově dostupné - takové je cyklo nářadí Topeak X-Tool+ s 11 funkcemi ukrytými v kompaktním balení.
Počet funkcí:
11...
POPIS PRODUKTU
Vysoce kvalitní a přesné mini nářadí s 30 funkcemi a integrovaným nářadím pro opravu bezdušových kol, to vše v elegantním těle z kovaného hliníku. Integrovaná...
POPIS PRODUKTU
Kompaktní schránka s cyklistickým nářadím uložená přímo pod košíkem na lahev. Řada Ninja využívá zdánlivě nevyužitelný prostor na kole a nejinak je...
POPIS PRODUKTU
Vysoce kvalitní a přesné mini nářadí s 18 funkcemi a integrovanými nástroji pro opravu bezdušových plášťů. Integrovaná schánka pro knoty na opravu pneumatik....
POPIS PRODUKTU
Kompaktní nářadí z vysoce kvalitních nástrojů vyrobených z tvrzené oceli, jehož součástí je i integrovaná nýtovačka řetězu. Nýtovačka podporuje...








