TOPEAK NÁŘADÍ NANO TORQBOX 4
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Momentový nástavec 4Nm se sadou základních bitů zamezující poškození, vzniklému přetažením, například drahých karbonových částí.
| Pouzdro: | Odolný plast |
| Počet funkcí: | 5 |
| Materiál: | Tvrzená ocel |
| Imbus bity: | 3 / 4 / 5 mm |
| Torx® bity: | T20 / T25 |
| Rozměry: | 5.4 x 5 x 2.2 cm |
| Hmotnost: | 75 g |
| Kód: | TT2561 |
Kód zboží: TT2561
Běžná cena v obchodech: 699,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 659,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Kvalitní a precizní mini nářadí na kolo s 11 funkcemi a integrovanými nástroji pro opravu bezdušových plášťů. Integrované nástroje pro opravu bezdušových plášťů...
TOPEAK NÁŘADÍ NINJA 16+
POPIS PRODUKTU
Kompaktní a lehoučké cyklo nářadí s 16 funkcemi včetně nýtovačky. Díky svým rozměrům se toto nářadí pohodlně vejde do kapsy u dresu,...
POPIS PRODUKTU
Kompaktní schránka s cyklistickým nářadím, kterou lze upevnit přímo pod košíky na láhev se systémem Cage Mount nebo samostatně pomocí držáku Frame Mount....
POPIS PRODUKTU
Kompaktní schránka s cyklistickým nářadím, kterou lze upevnit přímo pod košíky na láhev se systémem Cage Mount nebo samostatně pomocí držáku Frame Mount....
POPIS PRODUKTU
Kompaktní cyklo nářadí skládající se ze dvou částí, které nabízí rovnou 20 funkcí.
Funkce:
20
Imbus:
2/2.5/3/4/5/6/8 mm
Klíče:...







