TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ AERO WEDGE PACK SMALL S QUICKCLICK
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna se systémem uchycení QuickClick. Tato brašna Vám nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
| Uchycení | QuickClick™ (F25), pásek na sedlovku |
|---|---|
| Objem | 0.66 litru |
| Materiál | 1000 Denier Nylon |
| Rozšíření | Ne |
| Sedlovka | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Velikost | 17 x 8 x 12 cm |
| Hmotnost | 105 g |
| Kód | TC2251B |
Kód zboží: TC2251B
Běžná cena v obchodech: 699,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 639,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat...
POPIS PRODUKTU
Unikátní DynaPack™ DX je brašna větší velikosti, která nevyžaduje konstrukci klasického nosiče. Brašnu DynaPack DX snadno nainstalujete na sedlovku...
TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ PROPACK SMALL S QUICKCLICK
POPIS PRODUKTU
Odolná podsedlová brašna pro jízdu horských terénem. Brašna díky použitému materiálu stále drží svůj tvar a...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat kolo...
POPIS PRODUKTU
Aktualizovaná a vylepšená verze oblíbené podsedlové brašny Wedge Pack. Tato brašna je ušita z mimořádně odolného materiálu 1000 Denier Nylon. Extra dlouhý 3M...








