TOPEAK BRAŠNA PODSEDLOVÁ AERO WEDGE PACK MICRO PÁSKY
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
| Další info: | 3M™ reflexní pásek, clip pro světlo |
| Uchycení: | Nylonové pásky / přezka |
| Objem: | 0.41 L |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Materiál: | 1200 denier polyester |
| Průměr sedlovky: | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 16 x 8 x 7.5 cm |
| Hmotnost: | 85 g |
| Kód: | TC2471B |
Kód zboží: TC2471B
Běžná cena v obchodech: 599,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 489,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna se dvěma bočními vstupy obsahující sadu nářadí čítající celkem 13 funkcí. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny...
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez...
POPIS PRODUKTU
Podsedlová brašna Wedge Pack II je vyrobena z odolné nylonové látky 1000 Denier Nylon, která zajistí dokonalou odolnost proti vodě. Extra dlouhý 3M™...
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna se systémem uchycení QuickClick. Tato brašna Vám nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry...
POPIS PRODUKTU
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez...








