TOPEAK BRAŠNA NA RÁM FASTFUEL DRYBAG
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Voděodolná brašna na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče či jiné drobnosti teď můžete mít doslova na dosah ruky.
| Uchycení: | Nastavitelné nylonové pásky |
|---|---|
| Objem: | 0.8 l |
| Rozvržení: | Hlavní kapsa |
| Materiál: | Plastic hard shell / TPU |
| Průměr hlavové trubky: | ø53 - ø100 mm |
| Průměr horní rámové trubky: | ø38 - ø52 mm |
| Rozměry: | 22.8 x 8.9 x 5.9 cm |
| Hmotnost: | 100 g |
| Kód: | TC2303B |
Kód zboží: TC2303B
Běžná cena v obchodech: 1 299,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 1 059,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Escape Pod umožňuje uložit mini nářadí, CO2 hustilku, montpáky, rezervní duši, mini pumpu nebo jakékoli podstatné vybavení pro vaši jízdu do košíku na láhev....
POPIS PRODUKTU
Kompletní sada na opravu bezdušových pneumatik / huštění CO2 pro silniční a turistické nadšence zabalená do elegantního pouzdra s organizérem namontovaným pod...
POPIS PRODUKTU
Pevná voděodolná brašna na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče...
POPIS PRODUKTU
Kompaktní brašna s možností uchycení na rám nebo pod sedlo. Ideální pro uložení například silniční galusky díky UV ochraně brašny. Kompatibilita s držáky...
POPIS PRODUKTU
Cyklistická brašna se základními přihrádkami pro milovníky gravelu a trailů.
Objem
0.6 L
Rozdělení přihrádek
Jedna hlavní, vnitřní organizér...









