TOPEAK BRAŠNA GRAVEL GEARBAG + SADA NÁŘADÍ
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Kompletní sada na opravu bezdušových pneumatik / huštění CO2 pro silniční a turistické nadšence zabalená do elegantního pouzdra s organizérem namontovaným pod horní rámovou trubkou. Vnitřní organizér udržuje vybavení úhledně a bezpečně na místě. Obsahuje Tubi 11, Power Lever X, 3 ks 3,5mm x 5cm špuntů na opravu pneumatik a hustilku CO2 AirBooster s dostatkem místa pro dvě 16g CO2 bombičky a náhradní duši do 700 x 40c.
* CO2 bombička a duše nejsou součástí dodávky
| Objem | 0.6 L |
| Rozdělení přihrádek | Jedna hlavní, vnitřní organizér |
| Průměr sedlové trubky | ø28 - ø60 mm |
| Průměr horní rámové trubky | ø28 - ø70 mm |
| Materiál | 1000D Nylon |
| Váha | 363.5 g (Brašna s repair kitem) 162 g ( Brašna) |
| Rozměry | 23.3 x 9 x 4.3 cm |
| Kompatibilita | Do 700 x 40c duše |
| Podrobnosti | Waterproof zip |
Kód zboží: TC2278B
Běžná cena v obchodech: 2 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 2 699,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Voděodolná brašna na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče či jiné...
POPIS PRODUKTU
Praktická brašnička do košíku na láhev, obsahuje vyjimatelný organizér na nářadí a drobnosti.
Obrázky jsou pouze ilustrační, vložené nářadí není součástí...
TOPEAK BRAŠNA NA RÁM TRIBAG S PLÁŠTĚNKOU
POPIS PRODUKTU
Cyklo brašna na horní rámovou trubku TriBag Vám nabízí rychlý přístup k mobilnímu telefonu, energetické tyčince, nebo...
POPIS PRODUKTU
Epické vyjížďky vyžadují spoustu vybavení, MidLoader pojme i ty nejtěžší kousky a uloží je do nevyužitého místa uvnitř rámu. Navrženo z lehoučkých, odolných...
POPIS PRODUKTU
Cyklistická brašna se základními přihrádkami pro milovníky gravelu a trailů.
Objem
0.6 L
Rozdělení přihrádek
Jedna hlavní, vnitřní organizér...










