Tlumič zadní Fox Float X Performance 2 position EVOL LV 230/62,5 mm Q
Výrobce: FOX
| Výrobce | Fox |
| Model | Float X Perfomance EVOL |
| Rozteč | 230 mm |
| Zdvih | 62,5 mm |
| Nastavení komprese | Open, Lock |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Tlumení | olej + nitrogen |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Použití | All mountain, DH, Freeride |
| Poznámka | Montážní oka 22,2/8mm |
Kód zboží: 105529
Naše cena: 7 799,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Popis TLUMIČ FOX 2022 DHX2 FACTORY S LOCKOUTEM - 215mm (8,5x2,5")
Zcela nové šasi a systém tlumení
Nový hlavní vysokoprůtokový pístek
Nový MCU elastomerový doraz...
O AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ DOSTUPNOSTI U DODAVATELE SE PŘEDEM INFORMUJTE !!
Popis TLUMIČ FOX 2022 FLOAT X TRUNNION FACTORY - M185/55mm
TLUMIČ FOX 2022 FLOAT X TRUNNION FACTORY -...
Popis TLUMIČ FOX 2022 FLOAT DPS PERFORMANCE
• Design nabízí lepší zpracování nárazů a zároveň tvrdý lockout
• Performance DPS tlumič se třemi polohami komprese nabízí...
Popis produktu
délka Tlumiče 225mm
dodáváme včetně pouzder
Black Edition
zdvih 75mm
bez lockoutu
hmotnost 630g /váženo s pouzdry /
dodáváme včetně pouzder
Black Edition
zdvih 75mm
bez lockoutu
hmotnost 630g /váženo s pouzdry /
Výrobce
Fox
Model
Float DPS Perfomance EVOL
Rozteč
190 mm
Zdvih
51 mm
Nastavení komprese
Open, Medium, Firm
Nastavení odskoku
ANO...







