Tlumič zadní Fox Float DPS Performance 3 position EVOL LV 210/55 mm
Výrobce: FOX
| Výrobce | Fox |
| Model | Float DPS Perfomance EVOL |
| Rozteč | 210 mm |
| Zdvih | 55 mm |
| Nastavení komprese | Open, Medium, Firm |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Tlumení | olej + nitrogen |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Použití | XC, Trail |
| Poznámka | Montážní oka 22,2/8mm |
Kód zboží: 105377
Naše cena: 6 699,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Popis TLUMIČ FOX 2021 FLOAT DPS FACTORY
• Nový design nabízí lepší zpracování nárazů a zároveň tvrdý lockout • Nový DPS tlumič se třemi polohami komprese (v případě...
Popis TLUMIČ FOX 2023/22 FLOAT DPS FACTORY
Nový design nabízí lepší zpracování nárazů a zároveň tvrdý lockout
Nový DPS tlumič se třemi polohami komprese (v případě Factory...
Popis TLUMIČ FOX 2022 DHX2 FACTORY S LOCKOUTEM - 215mm (8,5x2,5")
Zcela nové šasi a systém tlumení
Nový hlavní vysokoprůtokový pístek
Nový MCU elastomerový doraz...
Popis produktu
délka tlumiče 205 mm
zdvih 65 mm
350 PSI max
dodáváme včetně pouzder
hmotnost 504 g /váženo s pouzdry/ akce platí do vyprodání
zdvih 65 mm
350 PSI max
dodáváme včetně pouzder
hmotnost 504 g /váženo s pouzdry/ akce platí do vyprodání
Popis TLUMIČ FOX 2022 DHX2 FACTORY S LOCKOUTEM - 215mm (8,5x2,5")
Zcela nové šasi a systém tlumení
Nový hlavní vysokoprůtokový pístek
Nový MCU elastomerový doraz...







